Poprvé do solária

Ať již jste se rozhodli načerpat vitamin D, prodloužit si bronzové opálení z léta, připravit se na nápor slunečních paprsků na exotické dovolené či na zimní dovolené na horách nebo pod dozorem profesionálů získat příjemnější vzhled pro obchodní jednání, rady pro nováčky přijdou zaručeně vhod každému.

Mějte na paměti, že SOLÁRIUM = SLUNÍČKO. Neexistuje žádný rozdíl mezi UV zářením ze sluníčka a ze solária, proto se v soláriu opalujte stejně zodpovědně jako na sluníčku. Vyvarujte se za každou cenu spálení kůže!

Co můžete udělat před první návštěvou solárního studia:

  1. Určete si typ kůže (fototyp) . Přečtěte si pokyny pro zodpovědné opalování. Chcete se zajisté opalovat bezpečně a své tělo hýčkat.
  2. Stanovte si reálný cíl vašeho slunění. Cílem je zdravý životní styl a opálení. Doporučujeme 1-2 opalování týdně s alespoň 1-2 denní pauzou mezi opalováními. Vaše pokožka potřebuje zregenerovat.

Nechte si sestavit individuální opalovací program

  • Náš vyškolený personál se vás při vstupu do solária ujme a vše vám řádně vysvětlí. Sestaví vám na základě vašeho typu kůže a stupně opálení individuální opalovací program. Pokud s opalováním začínáte, je třeba ze začátku absolvovat 6 – 10 návštěv během 2 – 4 týdnů, kdy si vytvoříte požadované opálení a následně si ho návštěvami 1x týdně udržujete. Pamatujte, že mezi první a druhou návštěvou má být rozestup minimálně 48 hodin.
  • Doporučujeme si s sebou vzít ručník a solární kosmetiku, která pomáhá přirozenému hnědnutí, ale i chrání a regeneruje pokožku. Kosmetiku si můžete vybrat s naším personálem při první návštěvě. V nabídce jsou i testovací balení na jedno použití.
  • Doba opalování v soláriu je cca 6-20 minut dle intenzity a typu vaší pokožky. Náš personál vám poprvé nastaví solárium dle vašeho fototypu kůže, při dalších návštěvách již dle statistik vašeho opalování.
  • Pokud nemáte rádi polohu v leže, můžeme nabídnout i solária na stání, popř. i solária s aktivním pohybem tzv. vibroplate (opalujte se a hubněte).
  • Ochranné brýle na oči obdržíte u našeho personálu před sluněním a je třeba je vždy používat.

SUNWELL solární a relaxační studio

Horní Lán 1197/7
779 00 Olomouc

PO - PÁ 8 - 21 h
SO - NE 9 - 19 h

736 149 150 solarium@sunwell.cz